Wormax2.io

  • wormax2.io

WORMAX2.IO OYNA

Wormax2.io Hakkında

Gerçek zamanlı olarak diğer oyunculara karşı değerli yiyecekler için savaşacağınız büyüleyici, çok oyunculu bir online aksiyon solucan oyunu olan Wormax2.io dünyasına hoş geldiniz!

Wormax2.io, efsanevi Wormax.io’nun yeni neslidir. Solucan otomatik olarak hareket eder ve fare imlecini takip eder. Solucanın başı yemek noktalarına değerse, yendiği yemeğe bağlı olarak uzunluk kazanır. Buna ek olarak toksik yiyecekler yerseniz uzunluğunuz azalır. Hızlanma modu etkinleştirildiğinde, solucanınız bir miktar uzunluk kaybeder. Bununla birlikte, kayıp kütlenin sadece % 50’si arkanızda kalmaktadır. Yiyeceklerin yanı sıra, solucan harita üzerinde bazı güçlendiriciler ve salyangozlar bulabilir.

Ancak, Wormax.io’dan farklı olarak, burada solucanınızın her savaşta 3 canı var. Her çarpışmadan sonra karakteriniz 1 hayat ve biraz kütle kaybeder, ancak yaralandıktan sonra bile oynamaya devam edebilirsiniz. Vücuttaki morluklar ve bandajlar sayesinde bu tür kurtları kolayca tespit edebilirsiniz, böylece düşmanınızı yakalamak ve kesmek zor olmayacaktır.

Wormax2.io Nasıl Oynanır?

Solucanınız yiyecek ve güçlendirici maddeler toplar. Uzunluğunuz arttıkça, çeşitli becerilerin kilidini açarsınız:

  1. Hızlanma Modu – Solucanın hızını arttırır. 11 uzunluk puanı kazanarak kilidi açılır. Kullanmak için, klavyede sol tıklayın veya Q düğmesine basın. Bu beceriyi kullanırken saniyede 10 puan kaybedersiniz.
  2. Durdurma Modu – W tuşuna basıldığında solucanınızı 5 saniyeliğine durdurur. 100 uzunluk puanına sahip olduğunuz zaman kullanabilirsiniz.
  3. Hayalet Modu- E tuşuna bastığınızda solucanı 5 saniye görünmez kılar. Görünmez olduğunuzda solucanınız ölmeden diğer solucanların içinden geçebilir. Yeteneği kullanabilmek için 500 uzunluk puanına sahip olmanız gerekmektedir.

İkinci ve üçüncü beceriyi kullandıktan sonra bir bekleme süresi gerekir. Eğer bir yeteneğin kilidi açıldıktan sonra, solucanın uzunluğu beceri için gerekenden daha az hale gelirse, genede yeteneğin özelliğini kullanabilirsiniz. “1” den “5” e kadar tuşları kullanarak suratları diğer oyuncularla değiştirebilirsiniz. Solucanı yükseltmek için kazandığın altını kullanabileceğin Dükkan’a girdikten sonra yeni kayıtlar yaklaşacak.

Wormax2.io Stratejisi

Oyun oldukça basit gibi görünmekte fakat oyunda kullanacağınız stratejiler çok büyük önem taşımaktadır. Bu oyunda öncelikle başka bir solucanla karşılaşmamaya dikkat edin, etraftaki yiyecekleri toplamaya odaklanın. Wormax2.io solucanınızı yeterli büyüklüğe ulaştırana kadar sizi çevreleyebilecek ve hapsedebilecek devlerle yüz yüze gelmekten kaçının. Sizden daha kalınlıktaki ve uzunluktaki solucanların önlerine atlarken aklınızı kaybetmeyin ve daima uyanık olun. Oyuna muazzam Wormax2.io arenada başlayın ve en güçlü solucana sahip olarak isminizi herkese duyurun.

wormax2.io