Wormax.io

  • wormax.io

WORMAX.IO OYNA

Wormax.io Hakkında

Wormax.io bir diğer Slither.io benzeri io oyunudur. Küçük bir yılan olarak başlarsınız ve yiyecekleri yiyerek, büyümeye çalışıyorsunuz. Ancak bu oyununu diğerlerinden ayıran en önemli özelliği aşağıda daha detaylı olarak konuşacağımız güçlendiricilerdir. Oyun bütün yaş grubundaki insanlara hitap eden, oynaması kolay ve eğlenceli bir yılan oyunudur.

Wormax.io Nasıl Oynanır?

Eğer daha önce Slither.io benzeri bir oyun oynadıysanız, şimdiye kadar temel şeyleri öğrenmişsinizdir. Küçük bir yılan olarak başlarsınız ve kendinizden daha büyük ve küçük yılanları bir şekilde öldürerek, haritaya hakim olmaya çalışırsınız. Daha önce ucundan bahsettiğim, oyunun en havalı özelliklerinden birisi de güçlendiricilerdir. Görünmezlik gibi birden fazla güçlendirici bulunuyor ve bunları haritada kendi avantajınız için kullanabilirsiniz. Biliyorum daha fazla detay vermeye söz verdim ancak size bu küçük ipucunu verdikten sonra gerisini kendinizin çözmesi çok daha keyifli olacaktır, iyi eğlenceler ve bol şanslar!

Wormax.io Stratejisi

Yine bu oyunun da kontrolleri oldukça basittir. Farenizi kullanarak tüm yönlendirmeler yapıyorsunuz ve puan karşılığında boşluk tuşunuzu kullanarak hızlanmanız mümkündür. Bu oyunda değişik güçlendiriceleri bulmak çok önemli bir ayrıntıdır. Bu güçlendiriciler ile düşmanlarınızı kolayca yenebilir ve yılanınızı çok hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz. Oyunu oynarken ekranın sağ alt köşesindeki küçük haritadan faydalanmak, oyunda birinci olmak için oldukça önemli bir kriterdir. Bunun dışında sizden küçük olan rakiplerinize çember taktiği uygulayarak onları sıkıştırarak puanlarını ele geçirebilirsiniz.

wormax.io