Skribbl.io

  • skribbl.io

SKRIBBL.IO OYNA

Skribbl.io Hakkında

Skribbl.io oyunu çevrimiçi çizim ve kelime tahmini oyunudur ayrıca ücretsizdir. Oyun, her turda seçilen sözcüğünü çizmek zorunda kalan ve oyundaki diğer oyuncuların puan kazanması için sözcüğü tahmin etmeleri gereken birkaç turdan oluşur. Bu oyun ilginç en iyi eğitim oyunlarından biridir ve IQ seviyenizi arttırmanıza yardımcı olacaktır. En çok puanı alan oyuncu oyunun sonunda galip ilan edilecektir. Oyunda birçok farklı dil mevcuttur böylece oyuncular oyunu oynamak istediği dili seçerek kelime bilgilerini geliştirebilirler. Oyunun adı, acele ederken yazdığınız ve gerçekten hızlı bir şeyler çizdiğiniz karalamadan türetilmiştir.

Skribbl.io Nasıl Oynanır?

Skribbl.io oyunu bir grup oyuncu ile birlikte çevrimiçi olarak oynanır. Oyun farklı turlardan oluşur ve her turun belirli bir süresi vardır. Bu süre içerisinde seçilen kelimeyi oyuncuların bulması beklenmektedir. Çizim sıranız geldiğinde, üç seçenekten bir kelime seçmeniz ve sözcüğü 80 saniyede görselleştirmeniz gerekir. Bir başkası bir kelimeyi çiziyorsa, puan kazanmak için sohbetinize tahmin ettiğiniz kelimeyi yazmanız gerekir.

Diğer oyuncuların seçtiği kelimeyi çizerken, çizme kalitesini beğenebilir veya beğenmeyebilirsiniz. Oyuncunun seçtiğini beğenirseniz yeşil beğenme butonunu kullanabilirsiniz eğer beğenmezseniz kırmızı beğenmeme butonunu kullanabilirsiniz. Oyunda özel oda kurma sistemi mevcuttur, böylece oyuncular kendi odalarını kurarak arkadaşlarıyla birlikte kendi oyunlarını oynayabilirler. Buna ek olarak her oyuncu kendi karakterinin görüntüsünü seçebilir ve özelleştirerek diğer oyunculardan farklı bir görünüme sahip olabilir.

Skribbl.io Stratejisi

Oyunda birçok farklı uzunlukta kelime vardır. Bu kelimeleri diğer oyuncunun çizdiğini hızlıca anlayarak cevaplarsanız en yüksek puanı kazanırsınız. Kısaca, zihninizi ve pratik zekanızı kullanarak oyunda kolayca puan kazanabilirsiniz. En fazla puan kazanmak için oyuncunun hızlı, stratejik ve pratik zeka olmasına ihtiyaç duyulacaktır. Bunun dışında bazı sitelerde, bu oyunda kullanılan kelimelerin bir listesi mevcuttur. İnternetteki skribbl.io kelime listesindeki kelimelere bakıp, en hızlı ve en yüksek puanı da kazanma şansına sahipsiniz.

skribbl.io