Sketchful.io

  • sketchful.io

SKETCHFUL.IO OYNA

Sketchful.io Hakkında

Sketchful.io çevrimiçi bir çizim ve tahmin IO oyunudur. Sketchful.io’da dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak oynayacaksınız. Bu oyunda, sırayla bir kelimenin sanatçısı ve tahmincisi olacaksınız. Sanatçı diğer oyuncuların tahmin edeceği bir kelime seçer ve onu diğer oyunculara anlatmak için çizmelidir. Tahminciler çizilen resme bakarak kelimenin ne olduğunu tahmin ederler. Puanlar çizilen kelimeyi doğru ve ilk tahmin eden kişiye verilir. Bunu gerçek hayattaki Pictionary olarak bilinen popüler masa oyunu ile son derece benzer olarak tanıyabilirsiniz. Ancak diğer oyuncuların ne çizdiğini tahmin etme fikri bundan çok daha uzundur. Bu versiyonda, halka açık bir lider tablosu ve dünyanın dört bir yanından oyuna uluslararası bir çeşitlilik katacak çeşitli oyuncular var.

Sketchful.io Nasıl Oynanır?

Resmi çizmek için farenizi kullanacaksınız. Tüm arka planı veya belirli bir kapalı alanı boya ile doldurmanızı sağlayan çeşitli farklı renklere, fırçalara, fırça boyutlarına ve ilginç araçlara erişebileceksiniz. Tahmin eden oyuncular cevaplarını grup sohbet bölümüne yazmak zorundalardır. Sohbet botu doğru cevabı otomatik olarak algılar, dönüşü bitirir ve doğru oyuncuya puan verir. Klasik bir oyunda tahmin becerilerinizi ve çizim becerilerinizi test edin. Kelime bilginizi eğlenceli bir şekilde arttırmak için bu oyun doğru bir seçimdir.

Sketchful.io Stratejisi

Sketchful.io çok oyunculu çizim ve tahmin odaklı resimsel IO oyunudur! Bu oyunda diğer oyunculardan daha hızlı olmalısınız. Kelimeyi doğru tahmin etmek için sözlük kullanabilirsiniz. Çevrimiçi sözlükler ile bir kelimeyi hemen bulabilirsiniz. Buna ek olarak, kelimeyi diğer oyunculara anlatan sanatçı olduğunuz zaman ise internette o kelimeyi aratarak en doğru çizimi bulabilirsiniz. Bu oyunda oldukça zeki hareket etmeli ve zamanınızı dengeli bir şekilde kullanmalısınız.

Bu oyundaki kelimeler hergün güncellenerek daha büyük bir çizim oyunu haline gelmektedir. Her zaman en iyisini hedefleyen bir IO oyunu olarak tanımlanabilecek bir oyundur. Oyun sık sık güncellenir ve en iyi tahmin online oyunlarından biridir. Rekabeti yüksek tutan oyunculardan biri olabilecek misiniz?

sketchful.io