ShellShock.io

  • shellshock.io

SHELLSHOCK.IO OYNA

ShellShock.io Hakkında

ShellShock.io oyununa savaş alanında kırılgan bir küçük yumurta olarak başlıyorsunuz. Daha sonrasında yumurtanızın tahribat gücünü kullanarak birinci olmanız hedefleniyor. Oyunda size mermi yağarken tüm düşmanları silahlarınızla vurmaya çalışmalısınız! Silahlarınızı çok çeşitli silahlardan size en uygun olanı seçerek ve arenadaki diğer tüm yumurtaları yok edin!

ShellShockers, çevrimiçi çok oyunculu birinci şahıs nişancı macera oyunudur. Sizin ve düşmanlarınızın ana amacı hassas yumurtaları yok etmeye çalışmaktır. Oyunun amacı, mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için çalışırken diğer oyuncular arasında en yüksek öldürme sayısına sahip olmaktır. Savaşta size yardımcı olabilecek bazı yumurta paketleri ve el bombası da var. Bir puan noktası bulun ve diğer tüm düşman yumurtalarını yok edin. Afiş tablosunun en üstüne kendi isminizi çıkarabilecek misiniz?

ShellShock.io Nasıl Oynanır?

  • WASD – Hareket etme
  • Fare – Hedefleme ve yön verme
  • Q – El bombası
  • E – Silah değiştirme
  • Space Bar – Zıplama
  • R – Yeniden mermi yükleme

ShellShock.io Stratejisi

ShellShockers, en iyi birinci sınıf atış .io oyunlarından biridir. Sen bir yumurtasın ve işin, seni vurmadan önce diğer oyuncuları vurup yok etmektir. ShellShockers’da sınıfınızı seçin ve bu 3 boyutlu, çok oyunculu atıcı oyununda düşmanlarınızı müthiş silahlarla sonlandırın. Kendinizi Scramble Shotgun ve EggK47 gibi ölümcül silahlarla donatın. Güncellemeler geliyor, ama yavaşça.

ShellShockers şu anda tek bir kişi tarafından geliştiriliyor, bu yüzden biraz zaman alacak. Ama endişelenme, oyun aktif gelişim içinde. Ve yeni özellikler hazır olduğunda, ilk öğrenen siz olacaksınız! ShellShock.io’yu okulda engellemeden oynayabilirsiniz. Fakat bu işe yaramazsa, lütfen yukarıdaki oyunları deneyin.

shellshock.io