Nend.io

  • nend.io

NEND.IO OYNA

Nend.io Hakkında

Nend.io, büyüyebileceğiniz, yaşlanacağınız ve yeniden doğabileceğiniz bir şehir hayatta kalma oyunudur. Bu oyunda normal yaşantınızda hangi aktiviteleri yapıyorsanız, sizden bu aktiviteleri yapmanız bekleniyor. Uyu, beslen, eğlen ve tuvalete git. Hayatta kalmak için bir iş bulmanız ve bina satın almanız gerekecek. Oyunu kurallarına göre oynarsanız çok zengin olabilir ve oyunun birincisi olabilirsiniz. Tutkularınıza layık bir halefi bulun ve hayatınızı çöpe atmamaya çalışmayın!

Nend.io Nasıl Oynanır?

Oyun sırasında iyileştirilmesi ve geliştirilmesi gereken bazı göstergeleriniz var: Yiyecek, uyku, ruh hali bu göstergelere örnek verilebilirler. Bu tür şeylere değer vermeniz, yiyecek satın almanız, yeni kıyafetler vb. Bir yatakta uyuyun ve enerjiniz yükselsin. Yatağınız ne kadar iyi, uykun da o kadar iyi olacaktır. Yemek yemek için bir distribütörden, bir süpermarketten veya çöp kutusundan yiyecek temin edebilirsiniz. Bazı yiyeceklerin özel bir etkisi vardır. Bir şey satın almak zorundaysanız, paraya sahip olmanız gerekir.

  • Hareket etmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın
  • Vurmak için sol tıklayın
  • E veya Space Bar etkileşim kurmak için kullanılır
  • Öğeyi silmek için sağ tıklayın
  • Harita için M

Nend.io Stratejisi

  1. Bir yatakta uyu. Yatağın ne kadar iyi olursa, uykun da o kadar iyi olur. Yemek yemek için bir distribütörden, bir süpermarketten veya çöp kutusundan yiyecek satın alın. Bazı yiyeceklerin özel bir etkisi vardır. Dans ederek, ilaç ve yiyecek alarak veya kıyafet alarak ruh halinizi iyileştirin.
  2. Bir bilgisayarda çalışın, yollarda para bulun ya da insanları öldürün. Yeterince paraya sahip olduğunuzda, her saniye komisyon almak için bir bina satın alabilirsiniz. Böylelikle daha çok para kazanabilirsiniz. Buna ek olarak, biri binanızdan bir şey aldığında, para kazanırsınız.
  3. Her yıl, karakterinizi geliştirebilirsiniz: Bilgisayar, Ticaret, Mukavemet, Hız, Envanter, Ara, Ruh Hali, Yiyecek, Uyku ve Tuvalet
  4. Ölmeden önce, çocuk odasında halefi almayı düşünün. Halefiniz ne kadar yetenekli olursa o kadar pahalı olur.

nend.io