MiniGiants.io

  • minigiants.io

MINIGIANTS.IO OYNA

MiniGiants.io Hakkında

Mini savaşçıların güçlü devler haline geldiği fantastik MiniGiants.io dünyayasına hoş geldiniz! MiniGiants.io, popüler oyunlardan EvoWars ve BrutalMania’nın yaratıcılarından piyasaya sunulmuş heyecan verici çok oyunculu io oyunudur. Bu oyunda, küçük bir devi kontrol edersiniz. Her oyuncunun ana görevi karakterinin bedenini büyütmeye çalışmak ve arenadaki diğer oyuncuları yok etmeyi hedeflemektir.
Haritanın üzerine rastgele dağılmış ve sandıkların etrafındaki eşyaları toplamalısınız. Bu sandıklar size ödüller verir ve ayrıca devinizin savaşta kullanması için havalı silahlar ve zırhlar sunar. Güçlü bir dev oluşturabilir ve korkunç saldırılarınızla haritadaki tüm toprağa hükmedebilir misiniz?

  • Farklı statü bonusları ile kullanmak için çeşitli karakterler.
  • Karakterkerin sandıklarından elde edilen puanlarla geliştirebilme.
  • Karakterleri daha güçlü hale getirmek için yükseltebilirsiniz.
  • Hızlı tempolu arena savaş oyunu.
  • Yukarıdan aşağı görünüme sahip 2D grafikler.

MiniGiants.io Nasıl Oynanır?

Her şeyden önce MiniGiants io oyunu yüksek kalitede oyun yapısına sahiptir. Böylece oyunculara harika grafikler ve eğlenceli bir oyun sunuyor. En azından bir kere bu io oyunu denemek için şans vermelisiniz. Karakterinizi hareket ettirmek için fare imlecinizi hareket ettirin.

Sol fare düğmesi – saldırı

Sağ fare tuşu – hız artışı

MiniGiants.io Stratejisi

Mini bir savaşçı olarak büyük arenada hayatta kalmaya ve bir Gaint’e dönüşmeye çalıştığınız harika bir çevrimiçi çok oyunculu. MiniGiants.io, XP beceri göstergesine sahip gelişme ve seviye yükseltme odaklı bir oyundur. Oyunun asıl amacı, yolda gördüğünüz tüm düşmanları yok etmektir. Oyunda daha güçlü hale gelerek, MiniGiants.io’da düşmanların sizden kaçmasını sağlayın.

Haritanın etrafında taşlar ve hazine sandığı toplayın. Sandıklar size ödüller verir ve ayrıca devinizde savaşta kullanmaları için havalı silahlar ve zırhlar sunar.

  1. Seviyeye odaklan ve düşük seviyedeki oyuncuları hızlıca öldürerek puanını yükselt.
  2. Karakterinizin deneyim seviyesini yükseltmek ve daha güçlü karakterlere sahip olabilmek için parlak taşlar topla.
  3. Düşmanlarınızdan düştüğü sandıkları toplamak için bir göz atın, onları açarak altın kazanacaksınız.

minigiants.io