Krunt.io

 • krunt.io

KRUNT.IO OYNA

Krunt.io Hakkında

Krunt.io çok oyunculu hayatta kalma temalı harika bir oyundur. Krunt.io, diğer oyuncuları yağmalamak, üs oluşturmak, çiftlik malzemeleri üretmek, rakiplerini öldürmek ve fırtınadan kaçınmak zorunda kaldığın yeni bir Savaş Royale io oyunudur. Bu oyunda, Krunt dünyasına girersiniz daha sonra hayatta kalmak ve diğer oyuncuları elemek için elinizden geleni yapmalısınız. Oyuncu donanımlarını ve silahları yerden alabilirsin. Ayrıca haritanın daha hızlı hareket etmesi için bir araca binebilirsiniz. Diğer oyuncuların saldırıları için dikkat edin. Harita çok büyük ve keşfedilecek çok farklı alanlar var. Krunt.io dünyasında hayatta kalan son oyuncu olabilir misin?

Krunt.io Nasıl Oynanır?

Krunt.io’daki asıl amacınız hayatta kalmaktır. Bir savaş royale oyunudur (oyun alanı zamanla küçülür) ancak birçok yeni özelliğe sahiptir.  Sol köşede sahip olduğunuz odun miktarını görebilirsiniz. Bir duvar oluşturmak için Q düğmesine basın. Basitçe kendi üssünüzü oluşturabilirsiniz, özellikle de Krunt.io’yu arkadaşlarınızla birlikte oynuyorsanız.

 • WASD veya ok tuşlarını hareket ettirmek için
 • Q inşa etmek
 • Haritayı açmak için M
 • Yeniden yüklemek için R
 • Atlamak için boşluk
 • Koşmak için Shift
 • Silah değiştirmek için 1-6
 • Ateş etmek için farenin sol düğmesi

Krunt.io Stratejisi

Play tuşuna bastıktan sonra lobiye ışınlanacaksınız, tüm oyuncular hazır olana kadar orada birkaç saniye beklemeniz gerekecek. Herkes hazır olduğunda oyun başlayacak ve tekrar Savaş Royale haritasına gönderileceksiniz.

 1. Yapmanız gereken ilk strateji, hızlı olmak ve bulabildiğiniz tüm kutuları yağmalamak! Yağmalamak için haritanın etrafındaki sandıkları açmanız gerekir.
 2. Yapmanız gereken ikinci strateji, tarım malzemelerini kullanmaktır. Oyunda daha sonra kendinizi düşmanlardan korumak için duvarlar inşa etmeniz ve bunu yapabilmek için birçok malzemeye ihtiyacınız olacak.
 3. Üçüncü strateji, diğer oyuncuları avlamak ve öldürmektir! Sadece bir oyuncu kazanabilir, bu yüzden kazanmak için öldürmeniz ve hayatta kalmanız gerekir.
 4. Bilmeniz gereken bir strateji daha, bölge taktiğidir. Bölge daraltması, haritayı azar azar küçültmeye devam edecek ve size zarar vereceği için kaçınmanız gerekecek. İlk bölge sadece 1 hasar, ikinci bölge 2 hasar, üçüncü bölge 4 hasar, dördüncü bölge 8 hasar ve beşinci 16 hasar verecektir!

Krunt.io oyununu arkadaşlarınızla paylaştığınızdan emin olun! Krunt.io oynamanın tadını çıkarın!

krunt.io