Krunker.io

  • krunker.io

KRUNKER.IO OYNA

Krunker.io Hakkında

Krunker.io oyunu, counter strike benzeri savaş oyunudur. Oyundaki amacınız tüm düşmanları hedef alıp, onları belirlenen oyun süresi boyunca öldürerek en yüksek puana ulaşarak oyun birincisi olmaktır. Bu oyuna başlarken öncelikle farklı savaşçı sınıflarından birini seçmelisiniz. Bu savaşçı sınıflarının farklı tipte tüfek ve tabancaları vardır. Savaşçı sınıfları; Triggerman, Hunter, Run N Gun, Spray N Pray, Vince ve Detective olarak oyuncuların seçimlerine sunulmuştur. Oyunda tek kişi olarak savaştığınız bir oyun tipi olduğu gibi, takım olarak savaş yaptığınız oyun tipide mevcuttur. Dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan oyuncuların oyunu sorunsuz oynayabilmesi için dünyanın her bölgesinde serverlar oyuncular için açılmıştır.

Krunker.io Nasıl Oynanır?

Oyuncular kendi serverlarını seçtikten sonra, kendi haritalarını yapma özgürlüğüne sahiptirler. Ekran görüntü kalitesi ve daha farklı ayarlar için oyuncular Settings sayfasını kullanabilirler.

  • Hareket: W A S D
  • Silah Doldurma: R
  • Silah: Sol fare tuşu
  • Hedefleme: Sağ fare tuşu
  • Zıplama: Boşluk tuşu
  • Çömelme: Shift
  • Sprey: F

Krunker.io Stratejisi

Krunker.io oyunu oynaması oldukça kolay olan fakat strateji kurarak oynamak için zor bir oyundur. Oyunda hangi sınıfta daha iyi olduğunuzu anlamanız için öncelikle tüm sınıfları oynamalısınız ve hangisinde iyi olduğunuza karar vermelisiniz. Daha sonrasında kendinize bir üyelik açarak ekstra puan kazanarak düşmanlara karşı daha çok etkili olabilirsiniz. Oyunlar genelde belli bir süre içerisinde olduğu için oyunda kalan süreye dikkat ederek düşmanlarınızı öldürmelisiniz.

Düşmanlar size karşı takım kurarak savaşabilirler buna dikkat ederek oynamalısınız. Oyuncular takımlı oyunlara girerek kendi takımlarını kurabilir ve diğer takıma savaş açabilirler. Takım savaşı sevmeyen oyuncular ise herkesin tek olarak savaştığı oyunda oynayabilirler. Her oyuncunun kendini daha başarılı hissettiği oyun tipi farklıdır fakat oyun tipi seçimi oyuncular tarafından değil serverlara özel olarak atanmaktadır.

krunker.io