Hole.io

  • hole.io

HOLE.IO OYNA

Hole.io Hakkında

Hole.io, size ait yolunuzdaki her şeyi emen kara deliği kontrol ettiğiniz ve şehrin etrafında dolaşarak diğer oyuncuları yok etmeye çalışacağınız çevrimiçi macera oyunudur. Küçük bir delikle başlayacaksınız, posta kutuları, sokak lambaları ve hatta deliklerinizin boyutunu büyütecek insanlar gibi nesneleri emeceksiniz.

Bu oyunda zaman sınırına ve diğer oyunculara karşı yarışıyorsunuz. Diğer oyuncuları daha çok emiyorsunuz ve daha çok puan kazanıyorsunuz. Kendinizden daha küçük oyuncuları daha kolay emebilirsiniz, böylece bir hedef seçin ve hepsini absorbe edin. İyi eğlenceler!

Hole.io Nasıl Oynanır?

Hole.io, renk topaklarını emdiğiniz Agar.io oyununun farklı bir versiyonudur, fakat sizden daha az olanı emersiniz. Amacınız, yolda buluştuğunuz her şeyi farenizin kontrolü ile yemektir. Kara deliğin ile diğer kara delikler tarafından yenebilecek olduğunu unutmamalısınız. Hole’daki diğer oyunculara karşı dikkatli ol, eğer senden daha büyük biriyle karşılaşırsan, bir problemin olabilir. Kara delik oyunu, dünyanın her yerinden arkadaş ya da oyuncularla oynamak için basit, komik ve eğlenceli io oyunudur.

Hole.io Stratejisi

Hole.io’da güçlü bir kara delik olarak şehir boyunca yıkıma neden ol! Çöp kutuları, yangın hidrantları veya diğer oyuncular olsun, yolda duran her şeyi tüketerek daha da büyüyün. Siz büyüdükçe, yolunuzda hiçbir şey kalmayıncaya kadar daha büyük nesneler yiyebilirsiniz! Kara deliğin yeterince büyükse, diğer oyuncuların kara deliklerini bile tüketebilirsiniz! Bu io oyunu büyümek, yemek yemek ve hayatta kalmak için süper eğlenceli bir oyundur!

Kara deliğini kontrol et, yolunda her şeyi yiyip bitir. Ne kadar büyük olursa, emebileceğiniz daha büyük yapılar. Rakiplerin büyüklüğüne de dikkat edin. Seni yiyebilirler.

hole.io