Gartic.io

  • gartic.io

GARTIC.IO OYNA

Gartic.io Hakkında

Gartic.io kelime tahmini ve resim çizim üzerine kurulmuş olan basit ve popüler bir oyundur. % 100 çevrimiçi ve ücretsiz bir oyun! Her turda, bir oyuncu diğer oyuncuların tahmin etmesi için bir şeyler çizmek üzere seçilir. Puanlar hedefine ulaştıktan sonra puuanlamaya göre ilk oyuncu kazanan ilan ediliyor. Gartic, oyuncunun arkadaşlarıyla oynamak için kendi odasını oluşturmasına ve 6 temadan birini seçmesine izin verir. Özet olarak, Resim çizin edin, tahmin edin ve kazanın!

Gartic.io Nasıl Oynanır?

Gartic.io oynaması çok kolay olan bir oyundur. Diğer oyunculardan birinin çizimci olarak seçilmesinin ardından, çizimin ne olduğunu tahmin etmeye çalışın. Tahminlerinizi göndermek için cevap kutusunu kullanın. Buna ek olarak, eğlenmek ve diğer oyuncularla konuşmak için sohbet kutusunu da kullanabilirsiniz. Sizin çizim yapma sıranız geldiğinde, elinizden gelen daha iyi çizim oluşturmak için araçları kullanın! Ne kadar fazla oyuncu sözcüğü bulursa, sizin kazanacağınız puanda artacaktır.

Gartic.io Stratejisi

Siz resmi çizerken, oyuncuları kelimeyi bulmalarına yardımcı olacak ipuçları gönderebilirsiniz, ancak çok fazla ipuçu verirseniz, oyuncuların her doğru tahminlerinden elde edeceneğiniz puan azalacaktır. Eğer oyunda başkası resmi çiziyorsa, bulabildiğiniz kadar hızlı olarak sözcüğü bulmaya çalışın böylece daha fazla puan elde edin. Hızlı çizmeye çalışın ve ayrıntılar için çok fazla vakit harcamayın. Burada önemli olan, oyuncuların sözcüğü bulmasına yardımcı olmaktır. Oyunda resminize kelime, numara veya sembol yazmak kabul edilmemektedir ve oyun tarafından yasaklanmıştır. Çiziminize kesinlikle bir şeyler yazmayın diğer oyuncular tarafından şikayet edilebilir ve sonraki turda elde ettiğiniz tüm puanlarınızı kaybedebilirsiniz.

gartic.io