FlappyRoyale.io

  • flappyroyale.io

FLAPPYROYALE.IO OYNA

FlappyRoyale.io Hakkında

FlappyRoyale.io, reflekslerin, fiziğin ve yüksek seviye eğlenceye sahip olabileceğin kuş uçurma io oyunudur. FlappyRoyale.io oyunu sana nasıl uçulacağını öğretmek için burada, her seferde bir kanat çırpınış hakkınız var. Bu heyecan verici gerçek zamanlı fizik oyununda, dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı uçuyor olacaksın. Senin görevin basit; hayatta kalmak. Ancak, bu oyundaki farklı seviyelerde hayatta kalabilmek için kararlılıktan ve şanstan daha fazlası gerekir. Her seviye rastgele oluşturulur ve birbirinden farklı yüksekliklerde ve mesafelerde çeşitli engeller içermektedir. İşiniz, bir defada bir tıklamayla bu engel rotası boyunca yolunuzdaki tüm engelleri aşmaktır.

Farenizin her bir tıklaması, karakterinizin bir kez yükselmesine neden olur. Kanatlarınızı mükemmel şekilde zamanlayın, böylece bir görüş çizgisinde uçabilir, yükselebilir, düşebilir ve engellerden kaçabilirsiniz. Karşı karşıya kaldığınız diğer yüzlerce rakibin hayaletlerini görebileceksiniz, sakın korkmayın! Onların varlığını kendinizi oyuna devam ettirmek için ilham kaynağı olarak kullanmaya çalışın. Bunu yapabilirsin, kolay olmayacak ama eğlenceli olacak!

FlappRoyale.io Nasıl Oynanır?

Oyunun oyuncular arasında popüler olmasının sebebi, Flappy Bird’ün orjinal hali ve Fortnite’ın son derece popüler Battle Royale modunu birleştiriyor olmasından ötürüdür. Fortnite’deki gibi, en iyi olmak için yarışan 100 oyuncu var. Bu oyunu tarayıcınızda oynayabilirsiniz çünkü surviv.io ve zombsroyale.io gibi IO Oyunlarından ilham alıyor. Sevimli Flappy Bird derileri ve hatta küçük kuşunuz için değişik saç kesimi seçerek karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz. Yüksek bir hedef puan oluşturun veya kişisel en iyi puanınızı kırmaya çalışın. FlappyRoyale.io küçük ama bağımlılık yapan bir kuş royale oyunudur.

Bir otobüsle savaş alanına giriyorsun ve sonra diğerlerinden daha uzun süre hayatta kalmaya çalışıyorsun. Kanatlarınla çırpmak için oyun alanında bir bölgeye fare ile sağ tıklamalısın. Tüplere çarpmaktan kaçının yoksa oyunu kaybedersiniz. En uzun süre hayatta kalırsanız oyunu kazanırsınız. Kuş kanadı kontrol etmek için ekrana dokunun veya tıklayın.

 

FlappyRoyale.io Stratejisi

Flappyroyale.io, io oyunları kategorisindeki önemli bir refleks ve beceri dayanıklılık oyunudur. Hepimiz orijinal “Flappy Bird” fenomen oyununu hatırlıyoruz. Amacınız, rotanızdaki sarı tüplerden kaçınmaya çalışırken, doğru zamanda kanat çırparak ve sallayarak kuşunuzu bu engellerden uzak tutmaktır. Refleks, reaksiyon, koordinasyon, beceri ve şansta son nokta bu oyundur. Özelleştirilmiş kuşunuzu 100 farklı ekran boyunca yönlendirmelisiniz. En iyi kısmı, oyunun her zaman farklı olmasıdır. Ayrıca yüzlerce diğer Flappy oyuncularına karşı da oynayacaksınız.

Diğer oyuncuların kuşlarının her biri ekranda görünecek, böylece ilerlemenizi izleyebilir ve gerçek zamanlı olarak rekabet edebilirsiniz! Oyunda ne kadar uzağa gidebileceksin? Flappy dünyasının hükümdarı olacak mısın ya da başıboş bir tüpe çarpacak mısın? Sadece zamanla göreceksin, ancak farenizi basit bir şekilde tıklatmanız, biraz pratik yapmanız ve çok fazla kararlılıkla liderlik panolarının tepesine gizlice yaklaşmanız mümkün olabilir!

flappyroyale.io