BuildRoyale.io

  • buildroyale.io

BUILDROYALE.IO OYNA

BuildRoyale.io Hakkında

BuildRoyale.io 2 boyutlu hızlı tempolu bir hayatta kalma temalı savaş oyunudur. Bu oyun özellikleri ile Surviv.io ve ZombsRoyale.io gibi diğer popüler Fortnite.io oyunlarına benziyor. Devasa bir silahlı çatışmada diğer oyuncuların karşısına çıkacaksınız, tek amaç ayakta kalan son kişi olmaktır. Madenler için kullanılabilecek sadece bir kazma ile başlayacaksınız, topladığınız madenler daha sonra savaşta iken korunmak için duvarlar inşa etmek için harcanabilir. Bu oyunu kazanmak için hızlı düşünmeli ve hareket etmeye devam etmelisin, oyun alanında sürekli olarak küçülen bir fırtına var. Kendinizi korumak için daha iyi silahlar aramalısınız.

BuildRoyale.io Nasıl Oynanır?

  • E / F – Öğe ve sandıklarla etkileşim
  • Sol tıklama – Silah ile ateş etme
  • Sağ tıklama – Hedeflemek veya silah değiştirme
  • Q – Duvarlar oluşturmak için yapı modu
  • Space – Duvarlar ve diğer engellerin üzerinden atla
  • Shift – Koşma
  • R – Silahını tekrar yükle
  • Tab – Envanterinizi görüntüleyin ve yönetin
  • M – Haritayı görüntüleme

Av tüfeği bir seferde çok sayıda mermi ateşlemek için kullanılır ve yakın mesafede iyi. SMG’ler hızlı bir şekilde mermi sıkar ancak menzili sınırlıdır. Skar ve AR-15 orta menzilli büyük silahlardır, ancak AR-15 biraz daha az hasar verir. Scoped Assault Rifle, orta ve uzun menzillerde hasar vermek için iyidir ve normal saldırı tüfeğinden daha uzun bir kapsam alanına sahiptir. Tüfek 3 atışa sahiptir, büyük miktarda hasar verir ve uzun menzilli muharebe için mükemmeldir.

BuildRoyale.io Stratejisi

BuildRoyale.io oyunu başlamadan önce lobide, her bir malzemeden 100’ünü kullanarak binayı pratik yapabilirsiniz. Buna ek olarak futbol veya basketbol oynayabilir ve lobideki diğer insanlarla etkileşime girebilirsiniz. Yeterli oyuncular katıldığı zaman, haritadaki rastgele bir noktada oyuna başlayacaksınız. Daha sonrasında sandıkları açarak ve rakipleri yok etmeye başlamak için yerdeki malzemeleri toplamanız gerekiyor.

BuildRoyale.io oyunu ile ilgili önemli bir kısım da materyal toplamaktır. Ağaçlar, masalar, sandalyeler gibi eşyalar size ahşap kazandırır ve kayalar ise tuğla kazandırır. Haritanın etrafındaki birkaç öğe size metali kazandırır, bu da onu en nadir ve en etkili malzeme haline getirir. Oyun ilerledikçe, M ile haritayı kontrol etmeyi unutmayın çünkü kırmızı fırtına bölgesi yavaşça daralacaktır. Eğer fırtınaya yakalanırsanız, can miktarınız fırtınada kaldığınız sürece azalacaktır bu yüzden fırtına bölgesinden hızlıca ayrılmalısınız. Yeterince uzun süre hayatta kalırsanız, yeterli bina ve atış becerileri ile oyunu kazanabilirsiniz.

buildroyale.io