Bubla.io

  • bubla.io

BUBLA.IO OYNA

Bubla.io Hakkında

Bubla.io, en iyi Agar.io alternatiflerinden biridir. Oyunda diğer Agar.io oyunlarında olmayan çılgın botlar gibi çok eğlenceli ve heyecan verici oyun modları vardır. En iyi 50 oyuncu ve en iyi 50 galibiyeti gösteren, tüm zamanlı ve haftalık bir liderlik tablosuna sahip olan tek Agar.io oyunudur. Bublaio, arkadaşlarınla ya da dünyanın her yerinden çevrimiçi oyuncularla solo oynanabilen, bağımlılık yaratan bir çok oyunculu io oyunudur. Gecikme olmadan kilitsiz ve tamamen erişilebilir sürümüne sahiptir. Bugüne kadar 2 milyon kişi bu oyunu oynamıştır.

Bubla.io Nasıl Oynanır?

Bubla.io oyunundadaki başlıca modlar; aşırı botlar, çılgın kendini besleme, takımlar, ultra birleşme, güç birleşme, hızlı oyun ve çılgın botlar gibi birçok oyun modu var.

1. Fare (Hareket)
2. W (Yem)
3. Boşluk Çubuğu (Bölünme)

Bubla.io Stratejisi

Agar.io’nun oyun oynama motoruna benzer çok fazla oyun var, ama Bubla.io belki de en çılgını olarak düşünülebilir. İnanılmaz sunucu ve modifikasyonlar, hayal edilebileceklerin de ötesindedir.

Bubla io oyuncularının ana görevi, hücrenizi olabildiğince büyütmek ve diğer oyuncuları emmetir. Sizden daha büyük düşmanlardan kaçabilmek için yeşil dikenleri veya bitcoin şekilli dikenleri kullanabilir ve onların arklarına saklanabilirsiniz. Eğer sizden daha büyük bir oyuncuyu küçük parçalara ayırmak isterseniz, dikenlere tükürmeli ve onları çoğaltarak düşmanı parçalamalısınız. Oyunun ana özelliği hücreniz büyüdükçe daha hantal bir hücreye sahip olmanızdır bundan dolayı küçük hücreler daha kıvrak ve esnek hareketler sergileyebilirler.

bubla.io