Bois.io

  • bois.io

BOIS.IO OYNA

Bois.io Hakkında

Bois.io, savaş royale 3D atıcı io oyunudur. Sonsuz bir uzay sizi bekliyor ve bu oyunda bulacağınız pek çok silah ile birlikte düşmanlarla mücadele ediyorsunuz. Bois.io’daki hedefiniz ve amacınız sadece hayatta kalan son kişi olmaktır. Savaş royale modu, tüm oyuncuların bilinmeyen yere düştüğü, silahınızı bulup ve savaşa hazır olma oyun moduna verilen isimdir. Oyuncular arasındaki savaş kırmızı küpte gerçekleşir, küpün dışında belli bir süre kalırsanız oyunu kaybedersiniz. Kırmızı küpün dışına çıktığınızda, başlangıçta geriye sayan bir zamanlayıcı göreceksiniz. Zaman dolmadan önce kırmızı küp kanalına girmelisin. O anda küpün dışında kalırsanız, anında bir ölümle yüzleşeceksiniz. Kırmızı küpün içinde zamanla küçülecek bir bölge bulacaksınız. Mevcut arazi çok küçük olduğunda, çok fazla silah, cephane ve yardım çantası bulundurmak daha iyi bir stratejidir. Evlerde, merdivenlerin altında ve gizli yerlerde silah ve cephane bulabilirsiniz.

Bois.io Nasıl Oynanır?

Bois.io, Battle Royale modunda ve 3D piksel grafikli Minecraft stilinde harika bir çevrimiçi savaş oyunudur. Turu kazanmak için farklı silahlar kullanın. Arkadaşlarınızla keyfini çıkarın ve paylaşın! Bois, popüler savaş royale moduna getirilen yeni özelliklerle harika bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunun kontrolleri olduça basit olup her oyuncu kısa bir sürede el alışkanlığı kazanabilir.

  • Öne hareket: W
  • Arkaya hareket: S
  • Sola hareket: A
  • Sağa hareket: D
  • Sol tıklama: Ateş etme
  • Bir öğeyi almak için F
  • Silah değiştirme: 1, 2, 3, 4 ve 5 numaraları ile sağlanmaktadır.

Bois.io Stratejisi

Bois.io, piksel savaşında diğer çevrimiçi oyuncularla savaşacağınız çevrimiçi oynanan piksel savaş royale oyunudur. Lobideki tüm diğer oyuncuların yanında silahsız olarak başlayacaksınız. Bir silah bulmak için haritayı hızlıca gezmeli, böylece diğer oyuncuları yenmek için kullanmalısınız. Bu oyunu kazanmak için hayatta kalan en son oyuncu olmanız, ölmeden olabildiğince çok oyuncuyu yenmeniz ve şampiyonluğunuzu taçlandırmanız gerekir! Her türlü farklı silahı bulabilir veya bulduğunuz eşyalardan harika şeyler üretebilirsiniz.

Bir paraşütle atla, uygun bir yer ve silah bul. Zamanlayıcı ilerlerken belirli bir zamanda, kırmızı kareye ulaşmalısınız, yoksa öleceksiniz. Sonrasında, Bois.io oyununda hayatta kalmak için savaşmalısınız.

bois.io