Agar.io

  • agar.io

AGAR.IO OYNA

Agar.io Hakkında

Agar.io, io oyunları çılgınlığını başlatan orijinal .io oyunudur. Bir hücre gibi küçük olarak oyuna başlıyor ve oynuyorsunuz. Daha sonrasında büyümek için diğer küçük hücreleri ve oyuncuları yiyorsunuz. Bu oyunda strateji ve hızlı düşünme en önemli özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu oyun önceki zamanlarda basit bir oyun moduna sahipti fakat zamanla oyun modlarının sayısı 4 olmuştur. Bu oyun modları şunlardır; herkes tek oyun, takım oyunu, deneyim oyunu ve parti oyunu. Bu oyunun birçok değişik bölgelerde sunucuları vardır ve dünyanın her bölgesinden farklı insanlar bu oyunu oynamaktadır.

Agar.io Nasıl Oynanır?

Agar.io oyununda üyelik sistemi bütün oyunculara ücretsiz olarak sunulmuştur. Üye olursanız oyuna diğer oyuncular biraz daha büyük başlayabiliyorsunuz böylece zamandan tasarruf ederek daha çok oyuna odaklanabiliyorsunuz. Üyelik sistemine ek olarak oyunda coin biriktirme, kazanma ve satın alma opsiyonları vardır. Coinler ile marketten kendi karakterinizi güçlendirecek veya ekstra opsiyonlar kazandıracak özellikleri alabiliyorsunuz. Coin almak için para ödemenize gerek yok çünkü oyun belli görevlerle birlikte coin kazanma şansıda oyunculara sunmaktadır. Oyunda değişik türde skinler mevcuttur ve oyuncular istediği skini seçmekte özgürdür. Oyunu oynarken, odadaki oyuncuların en iyi 10 puana sahip oyuncuyu lider listesinde görebilirsiniz.

Agar.io Stratejisi

Agar.io oynamak için farenizi hareket ettirmelisiniz ve diğer oyuncuları yemeye çalışırsınız. Kitlenizin yarısını ilerletmek için boşluk çubuğuna basabilir veya kütleyi diğer oyuncularla paylaşmak için “W” tuşunu kullanabilirsiniz. Bu oyunda köşeye sıkışmamaya ve harita duvarlarının avantajından yarlanmaya çalışın. Büyük kitleye sahip oyuncuların olduğu bölümlerden uzak durmak sizin puanınızı korunmanıza yardımcı olacaktır.

agar.io