Tribs.io

  • tribs.io

TRIBS.IO OYNA

Tribs.io Hakkında

Tribs.io topluluğuna katılın, kabilenizi seçin, kahramanınızı özelleştirin, özel güçlerinizi seçin ve diğer oyuncuları destansı bir dövüşte yenin! Tribs.io kabile savaşları hakkında bir .io oyunudur. Faya, Agwa ve Plont ile oynayabileceğiniz 3 kabile karakteri vardır. Her kabilenin başkalarına karşı kendi gücü ve zayıflığı vardır. Oyunun ana hedefi en iyi oyuncu olmak ve kabilenin bölgeye hakim olmasını sağlamaktır.

Hedefleriniz tüm diğer oyuncuları yenmek ve kabiliyetinizi zafere götürmek! Bu hedeflere ulaşmak için düzinelerce güç kullanabilir ve yüzlerce farklı değişik kahramanı özelleştirebilirsiniz!

  • Rock-makas-kağıt oyunu esinlenerek oluşturulmuş eğlenceli .io oyunu
  • Pürüzsüz animasyonlar ve oyun,
  • Özel yetenekler
  • Sandıktan çeşitli hediyeler
  • Farklı karakter modelleri
  • Özelleştirilebilir karakterin görünümü

Tribs.io Nasıl Oynanır?

Üç kabileden birini seçin: Faya, Agwa veya Plont ve yeni multiplayer .io oyunu Tribs io’da hayatta kalmak için savaşmaya başlayın. Kabilenin her birinin kendi yetenekleri ve zayıflıkları vardır. Arenada egemenliğine hakim ol. Arkadaşlarınızla keyfini çıkarın ve paylaşın! Büyü, yeni kıyafetler ve ekipman gibi önemli tamamlayıcıları kazanmak için sandıkları aç.

  1. Fare: Hareket
  2. A veya S: Büyü 1
  3. Z veya W: Büyü 2

Tribs.io Stratejisi

İlk önce kabilesini seçmelisiniz: AGWA (Su), FAYA (Ateş) veya PLONT (Çimen). Çimenler suyu içer, çimenleri ise ateş yakabilir. Buna karşın ateşi ise su söndürebilir. Harita etrafında gezinin, avınızı yiyin ve yırtıcı diğer kabilelerden uzaklaşın. Savaşmak için düzinelerce güç ve yeteneklerinizi kullanabilirsiniz! Bomba atmak veya bir duvar inşa etmek için doğru zamanlamayı seçmelisiniz. Hedefleriniz tüm diğer oyuncuları yenmek ve kabiliyetinizi zafere gitmek için kullanmaktır!

tribs.io