SuperSnake.io

  • supersnake.io

SUPERSNAKE.IO OYNA

SuperSnake.io Hakkında

Supersnake.io, Slither gibi çevrimiçi ve ücretsiz oynanabilen benzersiz bir oyundur. Küçük bir yılan olarak oynamaya başlıyorsunuz, daha büyük ve güçlü olmak için yiyecekleri ve diğer yılanları yiyorsunuz. Harita üzerinde verdiğiniz savaşa destek olacak ve en küçük yılanların bile hayatta kalmasını sağlayacak bazı güçlendiriciler bulunuyor. Bu güçlendiriciler ile sizden daha güçlü olan yılanlara karşı savaşabiliyorsunuz.

SuperSnake.io Nasıl Oynanır?

Supersnake.io dünyasında başarılı olmak için tecrübe kazanmanız gerekiyor çünkü hatırlamanız gereken bazı güçlendiriciler ve engeller bulunuyor. Ancak hatırlamanız gereken en önemli özellik ise eğer bir yılan sizden seviye olarak daha yüksek ise sizi yiyebilir, eğer bir başka yılan ile aynı seviyedeyseniz, size kısa bir süreliğine ölümsüzlük veren veya düşman yılanı yumuşatmaya yarayan bir güçlendiriciye sahip değilseniz, ikiniz de ölürsünüz. Oyunun haritasında bulunan beyaz renkli dikenli tellere ve gri renkli metal kutulara çarpmamaya dikkat etmelisiniz. Ayrıca kırmızı renkli bölgelerde yılanınızı yavaşlatmaktadır.

SuperSnake.io Stratejisi

Bu oyunda yılanınız otomatik olarak ileriye doğru hareket eder ve ne yazık ki onu durdurmanın bir yolu yok. Ancak gelen yılanlardan kaçınmak veya etrafınızda dönmek için sağa veya sola dönebilirsiniz. A ve S tuşlarını bunun için kullanırken, W tuşunu da aldığınız güçlendiricileri aktive etmek için kullanıyorsunuz. Oyundaki kırmızı renk ile işaretlenmiş bölgelere girerseniz, yılanınız yavaşlıyor ve düşmanlarınıza karşı savunmasız kalabiliyorsunuz. Buna ek olarak haritadaki beyaz dikenli tellere dokunursanız, yılanınız otomatik olarak ölecektir. Bu yüzden bu dikenli tellerden olabildiğince uzak durmakta sizin daha iyi bir seviyeye gelmenizde faydalı olacaktır.

supersnake.io