Squadd.io

  • squadd.io

SQUADD.IO OYNA

Squadd.io Hakkında

Squadd.io, hızlı bir oyun sistemine sahip olan çevrimiçi oynanan bir savaş oyunudur. Bu oyun çok ilginç ve heyecan verici olarak tanımlanmaktadır. Haritanın 3 boyutlu bir savaş arenasında olduğu süper hızlı oynanan bir atış oyunudur. Haritanın her yerinde bulunabilen bir dizi farklı silahlar kullanabilirsiniz. Düşmanlarınızı hedeflemeniz ve sonra düşmanları vurmak için sol fare ile ateş etmeniz gerekmektedir. 3 farklı oyun modu bulunan oyunda, bütün oyuncular istediği oyun modunu seçerek oyuna başlayabilirler. Kısaca bu oyun için çok basit ve kullanımı kolay bir oyun diyebiliriz.

Squadd.io Nasıl Oynanır?

Squadd.io oyununda birçok değişik harita tipi, karakter tipi ve silah çeşitleri bulunmaktadır. Bu özelliklere her oyuncu erşiemez çünkü oyunda ücretsiz üyelik sistemi bulunmaktadır. Üye olduğunuz zaman belli bir seviyeye ulaşınca yeni haritalar, silahlar ve karakter tiplerine erişebiliyorsunuz. 3 farklı oyun tipi bulunan oyunda, oyuncular istediği oyun tipini seçebilirler. Bu oyunu oynamak için tek yapmanız gereken, hareket ettirmek için standart W, A, S ve D tuşlarını kullanmak ve düşmanlara ateş etmek için fare sol tıklamaktır. Ayrıca dolaşabilirsiniz. Bu oyunun strateji ve konsantrasyon ile oynanması gerekir ve puan kazanırsanız oyunu kazanırsınız. Son olarak, taşımak ve ateşlemek için ok tuşlarını veya WASD tuşlarını tıklayın.

Squadd.io Stratejisi

Oyunun en iyi strateji, sürekli olarak dairesel hareketlerle hareket etmek ve böylece rakip düşmanların size çarpmasını zorlaştırmaktır. Bu aynı zamanda geriye doğru hızlı dönüş yapabilmenizi ve aslında sizi takip eden kişilere size vurmadan onlara karşı hareket etmenizi sağlar. Squadd.io, stratejik ve heyecan verici en önemli oyunlardan biridir. Düşmanlarınızı patlatın, deneyim puanlarını kazanın, yeni silahların kilidini açın ve lider panosunda liderliği ele geçirin. Bu oyunu odanızın linkini kopyalayarak ve arkadaşlarınıza göndererek arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Diğer tüm oyuncuları eleyin ve savaş oyununu kazanın.

squadd.io