Spinz.io

  • spinz.io

SPINZ.IO OYNA

Spinz.io Hakkında

Spinz.io günümüzde popüler hale gelen stres çarkının oyun versiyonudur. Bu oyunun amacı, stres çarkını en hızlı dönme hızına ulaştırmak ve liderlik sıralamasında birinci olmaktır. Stres çarkınızın hızını arttırmak için 2 yol vardır. Bunlardan biri harita üzerinde renkli topları toplamak, diğeri ise parçalanan diğer stres çarklarından dökülen renkli topları toplamaktır. Ayrıca, Spinz.io’da çeşitli değişik stres çarkı formları vardır. Bu ciltleri kullanmak için belirli koşulları yerine getirmek zorundasınız.

Oyun üyelik sistemine sahiptir ve üyeler üst düzey bazı ayrıcalıklardan, paralar kazanmaktan ve serbestçe seçilen stres çarkı tiplerinden yararlanabilir. Tek ve takım oyunları olan iki oyun modu var. Oyun, küçük bir harita özelliğiyle oyunculara kendi yerlerini bulabilme fırsatı sunmaktadır.

Spinz.io Nasıl Oynanır?

Spinz.io oynamak her yaştan oyuncu için oldukça basit ve pratiktir. Oyunda, stres çarkınızı hareket ettirmek için fare hareketlerini kullanmalısınız. Stres çarkı hızını arttırmak isterseniz, farenin sol tuşunu basılı tutmanız gerekir. Eğer diğer oyunculara saldırmanız gerekiyorsa, rakiplerinizin stres çarkına vurarak onları çarpıp yok etmelisiniz. Bununla birlikte, diğer oyunculara göre daha hızlı stres çarkı olan oyuncular oyunu kazanacaktır.

Spinz.io Stratejisi

Tüm oyuncuların amaçları, oyundaki en yüksek puana ulaşmaktır. Bu amaçlara ulaşmak için oyuncular bazı taktikler geliştirmek zorunda kalıyorlar. En yaygın taktik, oyuncular tarafından kullanılan vur ve kaç stratejisidir. Düşman sizden daha güçlü ise, vurarak hızını azaltmaya çalışmalısınız. Fakat düşman senden çok daha güçlü ise, bu sefer kaçmak için kara delik kullanmalısın. Böylece kara delikler hızınızı arttırarak kaçışınızı kolaylaştıracaktır. Üstelik, takım arkadaşlarınızla etkileşim kurmanız ve takım oyunlarında düşmanlara takım saldırıları yapmanız gerekir.

spinz.io