Spaceone.io

  • spaceone.io

SPACEONE.IO OYNA

Spaceone.io Hakkında

Spaceone.io, delicesine havalı ve özgün bir .io oyunudur. Bu oyun, dış uzayda gerçekleşir ve esas olarak neon üçgenlerinin “filosu” ya da “ordusu” nu kontrol eden oyuncular arasında büyük bir savaştır. Herhangi bir klasikte olduğu gibi, oyuncular puan kazanmak için başkalarının hayatlarını almalıdırlar. Ateş ettiğinizde, her biri lazer ışını veya yıldız ateşine benzeri bir kurşunla ateş eder. Bu konsantrasyonu yakalayan oyununun temel nedeni, daha hızlı, daha agresif bir oyun deneyimi sağlayan basit kontrollerdir.

Spaceone.io Nasıl Oynanır?

Spaceone.io oyununda, mermilerinizle diğer oyuncuları vurduğunuzda onları yok edersiniz ve kendi neon-üçgen yardımcılar kazanırsınız! Bu, diğer oyuncularla ciddi cesaret ve aksiyon dolu yarışmaların oluşmasını yarar. Herhangi gecikme ile ilgili sorunlarla karşılaştığınızda, kullandığınız web tarayıcısına öncelik verin veya değiştirin. Ayrıca, oyun sunucusunu daha güçlü bir çevrimiçi bağlantıyla, örneğin özel bir lokasyondaki sunucuya bağlama seçeneğine sahipsiniz. Son olarak, çeşitli ciltler ve farklı becerilerle oynamak için spaoceone.io mods and hacks ile güçlenebilirsiniz.

Spaceone.io Stratejisi

Spaceone.io’da iyi bir strateji, düşmanlarınızı arkasından beklemediği zaman saldırmaya çalışmaktır. Bu sizi yenmek için yeterince hızlı dönerek cevap vermelerini zorlaştırıyor. Genel olarak, ilk vuran oyuncu eşit bir savaşta kazanma eğilimindedir. Android google store’u içeren veya appstore’dan indirebileceğiniz oyunu kısa süre içinde öğrenebilmek için, çok sayıda pratik yapmaya ihtiyacınız vardır. Amacınız, güçlü bir ordu inşa etmek ve düşmanlarınızı harita görüp silahlarınızı ateşleyerek daha da güçlü bir orduya evrilmektir. Fare beceriniz dışında bir şey oyunda yaşamsal önem taşımıyor ve filonuzu yönlendirmek için fareyi hareket ettirmeye ihtiyacınız var. Sol fare düğmesi veya boşluk çubuğu ateş amaçlıdır.

spaceone.io