Snix.io

  • snix.io

SNIX.IO OYNA

Snix.io Hakkında

Snix.io destansı ve hızlı tempolu bir multiplayer io oyunudur. Bu oyunun pek çok insanın Nokia cep telefonlarında beğendiği orijinal retro yılan oyunu ile benzerlikleri var. Büyüklüğünüzü artırmak için bir yılanı kontrol etmeli ve harita etrafına dağılmış yiyecekleri toplamalısınız. Yılanınızı dikkatlice kontrol edin ve mümkün olduğunca büyüyün. Kendi yılanın ile kendi vücudunun üzerinden geçmemelisin, yoksa ölürsün!

Ayrıca rakiplerinizi ele geçirmeye çalışmalı ve arenada onları yok etmelisiniz. Rakiplerinizi kuşatmalı ve habersiz bir şekilde yakalamaya çalışmalısınız. Başka bir oyuncuyu ancak yılanınız ile önünü keserek yani vücuduna çarparak öldürebilirsiniz, bu yüzden hızlı hareket edin ve hızlı hareket edin! Diğer oyunculara da dikkat et ve harita dışına çıkmamaya çalış! Snix.io oyun arenasında bir canavar yılanı yaratıp saltanat yapabilir misin?

Snix.io Nasıl Oynanır?

Klasik yılan oyununu eğlenceli bir io konsepti ile birleştiren yepyeni io oyununa göz atın! Dolaşın, diğer yılanları parçalayın ve onlardan kalan puanları toplayın! Uzun yılanlar kısa yılanlardan daha hızlıdır. Daha uzun süre hayatta kalmak için yeteneklerinizi geliştirin. Şimdiye kadarki en uzun yılan olabilir misin?

Oynamak için kolay bir oyun olmasına rağmen hareketli bir rekabete sahip oyun için hazır olun. Yılan karakterinizi harita üzerinde hareket etmek için ok tuşları veya klavyenizdeki WASD tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Haritada dağılmış şekilde bulunan puanları yani noktaları toplayarak yılanınızı büyütün ve daha hızlı hareket etmeye başlayın. Diğerlerini tuzağa düşürmek için kafalarına hamle yapmalısınız! Başkalarının kuyruğuna vurmak veya girmek karakterinizi öldürebilir.

Snix.io Stratejisi

Snix.io, oyuncunun bireysel becerisinin sonucu belirlediği çok oyunculu savaş hayranlarını kesinlikle heyecanlandıracak bir oyundur! Rekabet zordur ve her rakip sizi oyundan çıkarmaya çalışır. Ancak bunu gerçekleştirmelerine izin veremezsiniz, bu yüzden olabildiğince diğer yılanları vurmaktan kaçının. Bunun yerine, yollarını kapatmaya ve daha fazla büyümelerini engellemeye çalışın. Oyunun çok hızlı bir hızı var, bu yüzden kesinlikle tepkilerinizi test edecek. Sadece en iyi oyuncu lider listesinde en üstte durabilir.

Stratejiler geliştirmek için kuyruğunuzu kullanın. Rakip oyuncuların kuyruğunuza çarpmalarına ve patladıklarında puanların kalanlarını diğer oyuncuların toplamalarına izin ver. Daha sonra onlara beklemedikleri bir zamanda dönerek saldır. Düşmanlarınız başkalarıyla uğraşırken onlara yaklaşıp önlerini kesebilirsiniz. Ayrıca bazı oyuncular ile takım çalışması yapabilir ve tüm arenaya hakim olabilirsiniz.

snix.io