Pacman.io

  • pacman.io

PACMAN.IO OYNA

Pacman.io Hakkında

Efsanevi PacMan oyununu hala hatırlıyor musunuz? Pac-Man ve retro oyunları seviyorsanız, Pacman.io için delireceksiniz! PacMan, Namco tarafından geliştirilen bir Japon platform oyunudur. Çok popüler hale geldi ve bugünkü ikonik oyundur. Göreviniz kolaydır. Ağzı ve gözü sarı tekerleği kontrol ediyorsun. Tüm sarı noktaları ye ve labirent muhafızlarından kaçın. Kesinlikle eğlenceli bir oyundur! Sarı noktalar ve meyveler yiyin ve mümkün olduğunca büyük olmaya çalışın. Büyük PacMan küçük olanı yiyor! Şimdi çevrimiçi olan PacMan dünyasının tadını çıkarın! İyi eğlenceler.

Pacman.io Nasıl Oynanır?

Bu oyunda, kahramanımız PacMan’ın kontrolünü siz ele alıyorsunuz. Her zaman olduğu gibi, düzlükte hareket etmeli ve zemindeki topakları toplamalısınız. Bu topakları yedikçe, daha büyük bir boyuta sahip olacaksınız.

Oyunun kontrolleri oldukça basit sadece fareniz ile karakterinize yön veriyorsunuz. Hızı artırmak için farenin sol tuşuna veya boşluk çubuğuna basın. Açıkça harita üzerinde hareket eden hayaletlerden de kaçınmalısınız. Başka bir tehlike unsuru da var, çünkü diğer oyuncular da sizi yemek isteyebilirler. Diğer oyunculardan daha büyükseniz onları yiyebilirsiniz. Her ne pahasına olursa olsun, bunlardan kaçının, ancak daha küçükseniz, kendiniz yenebilirsiniz! Bu oyun klasik PacMan oyununa eğlenceli çok oyunculu bir dokunuş getiriyor.

Pacman.io Stratejisi

Bir sonraki seviye ve aşamaya geçmek için tüm topakları ve noktaları yemelisin. Yüksek puanlara sahip oldukça, lider tablosunda üst sıralara çıkmanız kolaylaşacaktır! Düşmanları geçici olarak zayıflatmak ve geri dönmeden önce onları yemek için onların güç topaklarını yiyin. Hayaletlerin lideri Blinky’den ve onun diğer hayaletlerinden Pinky, Inky ve Clyde’den kaçının yoksa onlar sizi yer ve oyun biter.

Amacınız, lider panosundaki en büyük Pac-Man olmaktır. Daha büyük pac-man.io oyuncularından kaçınarak bunu yapmak, daha küçük oyuncuları yiyip büyümek stratejisini benimsemelisiniz. Buna ek olarak, en büyük Pac-Man olmak için topakları ve meyveleri yemelisiniz. Sizden daha büyük Pac-Man oyuncularından ve hayaletlerden kaçmak için labirentten yararlanın. Köşelere sıkışmaktan kaçının ve her zaman bir çıkış olduğundan emin olun. Böylelikle düşmanların stratejik tuzaklarına düşmekten kurtulabilirsiniz.

pacman.io