NuggetRoyale.io

  • nuggetroyale.io

NUGGETROYALE.IO OYNA

NuggetRoyale.io Hakkında

NuggetRoyale.io, ilk olarak io oyun sektörüne giren tavuk savaşı royale oyunudur. Oyuna bir tavuk olarak başlıyorsunuz ve amacınız rakiplerinizi tavuk kanadı haline getirmek. Oyunda zafere ulaşmak için hayatta kalmalısınız. Bir tavuk kafesine sıkışmış, konveyör bantla fırlatılmış, üzücü bir dünyadasınız. Oyunda 80 oyuncusu korkunç bir öğütücü üstündeki diskin üzerinde sıkışmış durumda mücadele etmektedir. Disk dengesiz ve eğer birisi diskten düşerse ölür daha sonrasında bir tavuk kızartmasına dönüşür. Ayrıca şimdiye kadarki en komik tarayıcı oyunlarından biridir çünkü kızarmış tavuğu seviyorsanız bu oyuna bayılacaksınız.

NuggetRoyale.io Nasıl Oynanır?

  • WASD veya ok tuşlarıyla yürüyün.
  • Atlamak için Space tuşu.
  • Space tuşuna basılı tutarak diğer tavukları itebilirsiniz.
  • Uçmak için boşluk tuşuna iki kere hızlıca basın.
  • Koşmak için iki kez yön tuşlarından birine basın.

NuggetRoyale.io oyununda bir tavuk kafesine sıkışmış, konveyör bantla fırlatılmış, üzücü bir dünyadasınız. Oyuncunun yarışta hayatta kalmak için kullanabileceği birkaç hareketi vardır. Her oyuncu şu hareketleri kullanabilir; yürüme, koşma, ve zıplamadır. Diskteki son oyuncu oyunu kazanır ve en yüksek puan bonus miktarını alır. Büyük tahtadaki bir numaralı oyuncu taç giymeye başlar, bu onu tavukların kralı olan nihai külçe ustası yapar.

NuggetRoyale.io Stratejisi

Başlangıçta küçük bir tavuksunuz ve 80 tavuğun en iyisi olmalısınız. Oyuna metal bir plaka üzerinde başlar daha sonrasında denge ve diğer oyuncular ölene kadar onları düşürmeye çalışırsınız. Ancak metal plakanın her zaman küçüldüğü ve hiç kimsenin kaybetmek istemediğine dikkat edin. Kıyma makinesi her zaman açtır ve yalnızca biri hayatta kalabilir. Büyümek için metal plakanın köşesindeki mısırları yemeye çalışın. Çok dramatik olmasa da, tekrar tekrar boşluğa basarak diske geri uçmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca dikkatli ol çünkü sonunda zemin küçülecek ve oyun delicesine zorlaşacak.

Vizör kapağı, ketçap kapağı, kızartma sepeti ve bir içme kapağı gibi yeni şapkaların kilidini açmak için külçeler şeklinde puan kazanmalısınız. Bütün NuggetRoyale.io şapkalarını topla! En çok mısır yiyen oyuncular en büyüğüne ulaşır ve diskin diğer tavuklarını iterek daha kolay zaman geçirir. Oyuna başlarken en küçük boyuttasınız ancak seviye atlama avantajlarınız var.

nuggetroyale.io