N00b.io

  • n00b.io

N00B.IO OYNA

N00b.io Hakkında

N00b.io sınırsız pikselli grafikler ile Minecraft tarzı dünya ortaya çıkaran muhteşem io oyunudur. Her sınıfın kendi silah ve ekipman grubuna sahip olan çok sayıda farklı savaşçı sınıfından seçebilirsiniz, bu yüzden en çok mücadele ettiğiniz bir sınıfı seçin. Dünyayı basit bir şekilde ele geçirmeyi hedefliyorsunuz. Bir n00b olma, büyük çocukları yakala! N00b.io, agar.io ile aynı kurallara sahiptir, ancak bir FPS stilinde: diğer oyunculara zarar verdiğinizde daha fazla HP alırsınız, ne kadar büyük olursanız, öldürülmeniz zorlaşır.

N00b.io Nasıl Oynanır?

Öncelikle harita üzerinde bir yerlerde rastgele bir şekilde doğarsınız, etrafta dolaşırsınız ve mümkün olan en kısa zamanda iyi silahlar bulmaya çalışın çünkü diğer oyuncularla karşılaşmak tehlikeli olabilir! Bulduğunuz silahları yağlayın ve silahınızı kullanmak için envanterinizi açın ve ardından “Kullan” a tıklayın. Ayrıca, silah türüne göre silahlarınızı daha hızlı değiştirmek için 5 kısayolundan birinde sürükleyebilirsiniz.

  1. WASD oyuncuya yön vermek için
  2. Hedeflemek için fare
  3. SOL-TIKLAMA ateş
  4. Zoom için SAĞ-TIKLAMA
  5. Atlamak ve zıplamak için SPACEBAR
  6. Öğeleri ve itemleri almak için F, stok açmak için E,
  7. Sohbet için ENTER.

N00b.io Stratejisi

Diğer oyuncularla savaşmanın en iyi yolu, dövüşe hazır olmanız için yeterli mermi olan en az bir iyi silah elde edene kadar saklanmak! Size mermi ateşi ediliyorsa, mümkün olduğunca çok hareket etmeye ve zıplamaya çalışın, diğer oyuncuların size hedeflemesini çok daha zorlaştıracak. Bir silah bulduktan sonra, dövüş stratejiniz kullandığınız silahın türüne bağlı olacaktır. Bir kavga kazandıktan sonra, düşman sırt çantasını düşürecek, yağmaladığı tüm eşyaları içerecek! Bu yüzden, her dövüşte daha güçlü ve daha güçlü olacaksınız.

Haritanın etrafında arabalar var! Daha hızlı bir yer bulmak için çok faydalı olacaklar. Haritanın bazı bölgeleri daha iyi yuvalara sahiptir, bu yüzden bir araba bulursanız, içeri girip o sıcak alanlara ulaşırsanız dikkatli olun, insanlar sizi kovalamaya çalışır ve arabanızı çalmaya çalışır ve alanlar çok sayıda oyuncuyla dolabilir.

n00b.io