Mobg.io

  • mobg.io

MOBG.IO OYNA

Mobg.io Hakkında

Şimdi yeni savaş royale io oyunu olan mobg.io oyununa göz atın! Savaş meydanına gir, silahını al ve hayatta kalan son kişi olana kadar savaş. Savaşta ne kadar hayatta kalabilirsin?

Her şeyden önce, mobg.io oyununda, hiçbir şey sahio olmadığınız temel modda oynamak zorundasınız. Zeminde koşacağınız zaman, zırh, silah, sağlık paketi gibi ekstraları görebilirsiniz. Bunları almak için farenizi kullanmalısnız. Başkalarını öldürmek için silahını kullan. Bir başka gerçek ise, kırmızı bir toksik alan haritayı eş zamanlı olarak azaltacak ve böylece düşmanınız size yaklaşacaktır. Kendinizi korumak için zırh kullanın. Başkalarını öldürerek bonus sağlığını kazanacaksınız. Bu durumda hayatta kalmak zorundasın.

Mobg.io Nasıl Oynanır?

Mobg.io karakterinizi fare ile kontrol edin ve sol tıklama veya boşluk çubuğuyla ateş edebilirsiniz. Düşmanlarınız sizden uzaklaştığında farenizin sağ tuşunu kullanarak veya W düğmesine basarak koşabilirsiniz.

Silahlarınız için 2 slot var. Öyleyse, onları akıllıca seçmelisiniz. Silahlarınızı fare tekerleğini kullanarak veya Q düğmesine basarak değiştirebilirsiniz. Ayrıca, her silahın sınırlı mermi sayısı vardır. Bu yüzden oyuncular düşmanlara ateş etmeden önce mermi sayılarını kontrol etmeli ve boşa harcamamalıdır. Oyundaki küçük haritayı kendi lokasyonunuzu görmek amacıyla kullanabilirsiniz.

Mobg.io Stratejisi

Silahlarını al ve düşmanlarını kovala. Daralan kırmızı bölgeye dikkat! Güvenli bölgede hayatta kalın ve avantaj elde etmek için güçlendiricileri haritada toplayarak rakiplere karşı güçlenin.

  • Oynamak için kendi ten renginizi seçebilirsiniz.
  • Daha fazla hayatta kalmak için zırh ve sağlık paketi kullanılmalı.
  • Harita farklı silahlarla doludur.
  • Ağaçların arkasına düşmanlar saklanacaklar, bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.
  • Haritayı zamanla daha küçük yapmak için toksik bir tabaka alanı kaplar.

Şaşırtıcı olan bu oyunu oynamaktır, bilgisayarınızın işletim sistemi hakkında endişelenmenize gerek yoktur çünkü bir web tarayıcısı oyunudur. Yani, istediğin her yerde oynayabilirsin. Ayrıca, oyun android versiyonu uygulaması da mevcuttur.

Unutmayın, savaştan sadece bir kurtulan olacak. Son adam olarak ayakta durabilir misin?

mobg.io