Glor.io

 • glor.io

GLOR.IO OYNA

Glor.io Hakkında

Glor.io günümüzdeki birçok io oyunu gibi hayatta kalmak ve düşmanları yok ederek oyun birinciliğini elde etme üzerine kurulmuş bir oyundur. Bu oyunda hayatta kalmak ve rakibinizden korumak için bir kale veya kamp inşa ediyorsunuz. Oyunda klan sistemi mevcut olduğu için arkadaşlarınız ile kendi takımınızı oluşturabilir ve düşmanlara karşı beraber savaşabilirsiniz. Kısaca oyunda zafer için savaşın!

Glor.io Nasıl Oynanır?

Glor.io oyununda çevrenizdeki hammadde ve kaynakları toplayın, kendinize duvarlar inşa edin ve korunmak için kapılar oluşturun. Yiyecek ihtiyacınızı giderme için yumurta toplamak, hayvanları öldürmek, bitki çiftlikleri kurmak oyundaki başlıca fonksiyonlardandır. Yardımcılar yaratın; muhafızlar, köylüler ve paralı askerler. Kurt ve diğer oyunculara karşı dikkatli olun yoksa sizi öldürebilirler. Sayfanın alt kısmındaki “Parti Bağlantısı Oluştur” düğmesini kullanarak kendi klanınızı oluşturabilirsiniz. Üzerine tıkladıktan sonra, bağlantıyı tarayıcının adres çubuğuna kopyalayıp arkadaşlarınıza gönderin ve birlikte oyunu oynayın. Ne kadar çok altın varsa, liderlik sıralamanız o kadar yüksek olur. Altın üretmek ve çıkarmak için kuleler kurmalısınız İlerlemenizi hızlandırmak için birimler kiralayabilirsiniz.

Glor.io Stratejisi

Glor.io oyununda ilerlemek için WASD veya ok tuşları kullanılıyor. Etrafa bakmak için farenizi kullanıyorsunuz. Binaları seçmek için 1 ile 9 numaralarına basabilir veya ekrandan fare ile seçim yapabilirsiniz. Düşmanlara saldırmak için fare sol tık yeterlidir.

 1. Eyerli bir domuz bulmak olağanüstü bir şans.
 2. Liderlik sıralamasının üstünde kalmak için daha fazla kule inşa etmeniz gerekiyor.
 3. Arkadaşlarınızla birlikte oynamak için sayfanın altındaki “Parti bağlantısını oluştur” kullanarak davet edin.
 4. Düşmana mı saldıracaksın? Kalede korumalar bırakmayı unutmayın.
 5. Düşman kapılarının yakınına duvarlarınızı inşa ederek düşman kapılarını engelleyebilirsiniz.
 6. Duvar bloklarının sayısı sınırlıdır, ancak dünyanın (haritanın) sınırına bir kale inşa ederek daha büyük bir kale kurabilirsiniz.
 7. Eğer savaş esnasında paralı askerleriniz öldürüldüyse, anında yenilerini oluşturabilirsiniz. Bunun için her zaman yeterli yemeğinize sahip olduğunuzdan emin olun.
 8. Üst düzey birlikler daha fazla kaynak kullandığı için köylülerinize iyi bakın.
 9. Yaşam taşı sizi hayattan kurtarır, ancak topladığınız tüm kaynakları kaybedersiniz.
 10. Öldüğünüz ve yaşamın taşını kullandıysanız, yenisini inşa etmeyi unutmayın!

glor.io