Flaap.io

  • flaap.io

FLAAP.IO OYNA

Flaap.io Hakkında

Çok popüler bir oyun olan Flappy Bird’ün internetten kaybolmasından sonra, birkaç gün içinde klonlar bolca çıktı, ama hiç kimse Flaap.io ile karşılaştırılamaz! Flappy Bird’ün yeni, geliştirilmiş sürümü artık ücretsiz ve çevrimiçi! Orijinal versiyondan farklı olarak, Flaap.io çok oyunculu bir oyun, dünyanın her yerinden oyuncular gerçek zamanlı olarak birbirleriyle rekabet edebilecekleri anlamına geliyor. Senin görevin bir kuşu kontrol etmek, farklı yükseklikteki yeşil boru sıraları arasında çarpmadan uçmaya çalışmaktır. Oyuncular kuşun uçmasını sağlamak için tıklamak ile yükümlüdür, her tıklama kuşu biraz daha havaya kaldırır, bazen de boruyu geçmek için 1’den fazla tıklama gerekir.

Eğer tıklamaktan vazgeçerseniz – kuş düşer ve kaybedersiniz. Bir boruyu geçtikten sonra 1 puan alacaksınız, birden fazla puan kazanmak için mümkün olduğunca çok sayıda boruyu geçmeye çalışın ve derecelendirme listesinin en üstünde olun. Bu oyunu özel yapan şey, kendi kuşunuzla aynı zamanda diğer oyuncuların kuşlarını da ekranda görebilme olmanızdır. Flappy.io hakkında bir daha şaşırtıcı şey, 10’dan fazla puan aldığınızda kuşun yeni bir yükseltilmiş kuşa dönüşebilmesidir. 15 farklı dönüşüm seviyesi vardır.

Flaap.io Nasıl Oynanır?

Sadece bir kuş kontrol etmek için farenizi kullanın, uçmasına yardımcı olmak için sürekli tıklayın. Ne zaman fareye vurmayı kesersen, kuş yere düşer. Flaap.io’da arkadaşlarınızla da oynayabiliyorsunuz, yapmanız gereken tek şey ‘Bir Arkadaşla Oynat’ düğmesine tıkladıktan sonra ekranda görünecek olan bir bağlantıyı paylaşmak. Yeni derileri açmak için oyunu sosyal medyada paylaşın.

Flaap.io Stratejisi

Flaap.io stratejisine gelince, başarı için en iyi bahisten kuşun nasıl ilerleyeceğini öğrenmek. Nasıl fırlatıp tepki verdiğini görmek için farenize dokunarak test edin. Oyun fiziğini, kuşların düşmesinden (yerçekimini simüle ederek) ve fare tıklamasına göre hareketi devam ettirecek şekilde anlamak önemlidir.

Sakin kalın ve devam edin! Kızmak için kolay bir oyundur, nasıl kazanacağınızı öğrenmeden önce birçok kez düşersiniz, ancak performansınızı etkilemesine izin vermeyin.

Bu oyunda amacınız, kuşunuzu boruların labirentinde manevra yapmaktır. Oyuncuların en yüksek puanı ekranınızda gösteriliyor, böylece diğerlerinin nasıl ve hangi puanda olduğunu biliyorsunuz.

flaap.io