Cursors.io

  • cursors.io

CURSORS.IO OYNA

Cursors.io Hakkında

Cursors.io benzersiz dönemeçlere sahip olan harika bir çok oyunculu io oyunudur. Bu oyunda, bir retro fare imlecini kontrol edersiniz ve bir sonraki seviyeye geçmek için bir dizi siyah ve beyaz labirentte gezinmeniz gerekir. Her seviye farklı bir meydan okuma sunuyor ve ilerlemek ve bir sonraki aşamaya ulaşmak için dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla birlikte çalışabilirsiniz.

İhtiyaç duyulanlara yardım etmek ve bencil olmamak için ilerlemek için bazen işbirliği gerekiyor. İsterseniz kendiniz için oynayabilir ve diğer oyuncuları unutabilirsiniz; Ancak uyarılırsınız, gelecekteki seviyelerde yardıma ihtiyacınız olduğunda kimse size yardım etmeyebilir! İmlecinizle ne kadar ilerleyebilirsin?

Cursors.io Nasıl Oynanır?

Basit ve eğlenceli Cursors.io oyununu oynamak için, karakterinizi hareket ettirmek ve diğer oyuncuların eylemlerinin ardından izlemek için fareyi kullanın. Ayrıca cesur labirentte yolunuzu çalışmak için WASD veya ok tuşlarını kullanabilirsiniz.

Cursors.io Stratejisi

Cursors.io, zor labirentte ilerlemek için üretken stratejiler oluşturmanızı ve bir kazanç elde etmek için daha zorlu seviyelerde çalışmanızı gerektiren zekice ama şahane bir oyun sunuyor. Ancak bunu yapmak için, yolunuzu kolayca bulmak için partinin geri kalanıyla takımlar oluşturmanız gerekir, aksi takdirde, imkansız labirent ağında bir yere sıkışmış olursunuz. Ekibinizdeki diğer oyuncuların yolunu takip edin ve onların yaptıklarını yapın, yapamayacağınız şeyden sakının ve sizi sonuna kadar daha yüksek seviyelere getirdiğinden emin olun. Bir galibiyet almak için bazı strateji çalışmaları yapmanı sağlayan harika bir oyun sunuyor.

  • Yeşil alana ulaşmak için imleç kontrol oyunu
  • Ekip çalışması gerektiren birçok zorlu seviye
  • Seviyeyi yükseltmek için çeşitli engeller ve zorluklar
  • Oyunda çizgiler çizebilirsiniz

cursors.io