Brutes.io

  • brutes.io

BRUTES.IO OYNA

Brutes.io Hakkında

Brutes.io, insanların uzun zamandır beklemekte olduğu bir io oyunudur ve çevrimiçi oyun alanında büyük bir başarı kazanmıştır. Oyunda, büyük bir canavar karakteri olarak oynayabilir ve farklı boyutlu canlılara karşı savaşabilirsiniz. Ayrıca, oynamak zorunda kalacağınız yer karanlık ve tuhaf bir haritadır. Oyunda değişik tarzda oynama tipleri mevcuttur. Bu oyunun belirli bir çıkış tarihi yok ve oyun bir süre gelişme aşamasındadır. Buna ek olarak, sevdiklerinizle rahat bir vakit geçirmek istediğinizi düşünüyorsanız bu oyunu oynamalısınız.

Brutes.io Nasıl Oynanır?

Jöle figürli brutes.io canavarlarından birini seçerek 3 boyutlu savaş alanına girerek oyuna başlıyorsunuz. Tek ve en küçük canavarlardan gelen küçük puanları toplamak için diğer oyuncuların kavgalarının arasına girin ve birini öldürmeye çalışın. Ayrıca, puanları topladığınız zaman canavarınız diğer canavarlara oranla büyüyerek güçlenecektir. Böylelikle diğer oyuncuları artık kolayca öldürebilir ve oyunun kralı olabilirsiniz. Bu oyun, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biridir.

Brutes.io Stratejisi

Karakterinizi hareket ettirmek için WASD tuşlarını kullanmalısınız. Buna ek olarak, düşmanlara vurmak için farenin sol tuşunu ve güçlü yumruk vuruşu için ise farenin sağ tuşunu kullanmalısınız. Kanon bombası, kırmızı roket, pusu kutusu ve diğer güç yükselticilerinden birini seçmeniz gerekiyor. Oyunda değişik kostümler deneyebilir ve düşmanlarınızı korkutabilirsiniz. Liderlik sıralamasında birinci olmak için öncelikle oyundaki güçlendiricileri kesinlikle toplamalısınız. Daha sonrasında ise sizden güçsüz kişilere veya sizden güçlü fakat can seviyesi düşük olan oyunculara saldırmamalı ve karakterinizin boyutunu büyütmelisiniz. Karakteriniz büyüdükçe sizi diğer küçük düşmanlar öldüremeyecek ve ölümsüz olabileceksiniz.

brutes.io