Blockor.io

  • blockor.io

BLOCKOR.IO OYNA

Blockor.io Hakkında

Blockor.io, popüler io oyunlarından agar.io ve slither.io gibi oyunların harika bir varyasyonudur ve sizi büyük şekillerin bulunduğu tetris tarzı bir dünyaya davet ediyor. Küçük boyutta başlıyorsunuz ve kütlenizi büyütmek ve diğer düşman şekilleri yok etmek için büyüyebilmek adına diğer farklı şekilleri topluyorsunuz.

Blockor.io Nasıl Oynanır?

Blockor.io dünyasında kendinizi pasif şekiller ve aynı zamanda oyuncuların kontrol ettiği şekiller ile çevrelenmiş olarak bulacaksınız. Onların arasında sunucudaki en küçük şekil olarak başlayacağınızdan dolayı, boyutunuz biraz büyüyene kadar pasif şekilleri toplamanız önerilmektedir. Oyunda karakterinizin hangi şekli aldığı çok önemlidir çünkü blokları birbirine bağlamak için stratejik olarak düşünmeniz gerekiyor ve bu sayede oyundaki en güçlü şekil olabilirsiniz. Biraz kütle kazandıktan sonra, etrafınızdaki her şeyi yok edecek bir hal alabilirsiniz ve kendi başınıza tüm blokları yok edebilirsiniz! Diğer oyuncuları yok etmek için onlara çarpmanız yeterlidir, en büyük blok kazanacaktır!

Blockor.io Stratejisi

Tüm oyuncu hareketleri fareniz aracılığıyla gerçekleşmektedir, anı zamanda W tuşuna basarak hemen önünüze tekli bloklar bırakabilirsiniz ve D / A tuşları ile de dönmeniz mümkündür. Bu oyunda sizden küçük rakiplere yönelmeniz her zaman daha mantıklı bir hareket olacaktır. Çünkü genelde sizden küçük olan oyuncuların bloklarıda sizden küçük ve parçalı haldedir. Fakat sizin oyuncunuzdan daha güçlü ve büyük bir rakibe saldırırsanız, büyük bir risk almış olursunuz. Bunun nedeni ise, genelde büyük oyuncuların blokları tek parça ve hacimli olacağından dolayı daha güçlüdürler.

blockor.io