BlastArena.io

  • blastarena.io

BLASTARENA.IO OYNA

Blastarena.io Hakkında

BlastArena.io, herkese açık ve oldukça eğlenceli bir arena oyunudur. Bu oyunda küçük bir karakteri yönetiyor ve alanları temizlemek ve diğer bombacıları öldürmek için bombalar yerleştiriyorsunuz. BlastArena io, arkadaşlarınızla veya tüm dünyadan çevrimiçi oyuncularla oynanabilir. Çünkü, bu oyun interneti olan her lokasyondan tamamen erişilebilir ve oynanabilir. Oyun, kült bir oyun olan bomberman oyunundan esinlenmiş ve aynı şekilde bağımlılık yapıcı olması ise hiç adil olmamış. Eğer bu oyunu daha önce oynadıysanız, BlastArena io oyununu da ister tek başınıza ister arkadaşlarınız ile oynayın, çok eğleneceksiniz.

BlastArena.io Nasıl Oynanır?

BlastArena.io uzun bir oyun hikayesine sahip kaliteli .io oyunlarından bir diğeridir! Bu oyunda, tahta boyunca hareket eder, bombaları stratejik yerlere yerleştirir, önünüzdeki engelleri yok edersiniz. Eğer her şey yolunda giderse, rakibinizi de yok edebilirsiniz! Patlayıcıları kullanmanızda avantaj sağlamana yardımcı olacak birkaç güçlendiriciden birini toplamalısınız! Tüm düşmanlarını havaya uçurmak için gerekenlere sahip misin yoksa zafer şansın dumanla yükselecek mi?

Haritada dolaşmak için WASD veya ok tuşlarını kullanın. Bomba bırakmak için boşluk tuşunu kullanın. Unutmayın ki, oyuna başladığınızda tek seferde sadece bir bomba bırakabilirsiniz ve kendi bombanız da dahil olmak üzere her bomba sizi öldürebilir.

BlastArena.io Stratejisi

Liderlik panosunun tepesine geçmek, BlastArena.io oyunundaki ana hedeftir. Eğer zirveye çıkabilirseniz, oyunda içerisinde rahatlamanızı ve güvende hissetmenize yol açar. Birçok oyuncu BlastArenaio’da ilk etapta bir bomba hakkıyla avlanmaya başlayacaktır.

Blast Arena’da sadece kendinizi düşünmeniz gerekiyor. Herkesi öldürerek veya diğerlerinin birbirini öldürmesini bekleyerek, haritadaki son ayakta kalan kişi olmaya çalışıyorsunuz. Haritada kendinize yol açmak için alanları yok edin ve hareket hızı, extra bombalar ve bomba mesafesini güçlendiren güçlendiricileri toplayarak, haritadaki en büyük tehdit olun. Bomba patlamaları, bombanın yerleştirildiği alandan düz bir şekilde ilerliyor, bu bilgiyi kendi faydanıza kullanın ve ateşe yakalanarak, oyunu kaybetmeyin.

blastarena.io