Alis.io

  • alis.io

ALIS.IO OYNA

Alis.io Hakkında

Alis.io, süper agresif bir yeni nesil ve geliştirilmiş Agar.io oyunudur. Oyun muhteşem bir kişiselleştirme şansına sahip. İstediğiniz her şeyi özelleştirebilirsiniz; tüm arka planlar, tüm metinler, tüm kareler ve en önemli şey, tüm deriler. Orijinal oyun dövüşe çevirildi. Bu savaşı kazanmak için elinizden geleni yapmalısın. Kitle kazanmak için düşmanları yok edin. Daha büyük olmanın tek yolu budur. İo oyunlarının pek çok hayranı bu sürecin tadını çıkaracak!

Alis.io Nasıl Oynanır?

Alis.io’nun amacı en büyük hücreyi büyütmek ve mümkün olduğu kadar fazla kütleyi emmektir. Haritada renkli noktaları emmeli ve diğer oyuncuları yemelisiniz. Çok az nokta var, bu yüzden büyümenin ana yolu düşmanları yok etmektir. Hücresi seninkinden daha küçükse düşmanı emebilirsin. Oyuncuların büyüklüklerindeki farkı görsel olarak göreceksiniz. Dahası, diğer boyutlardaki dijital indeksleri göreceksiniz.

  • Hücre fareyi takip eder
  • Hücreyi küçültmek için W tuşu
  • Hücreyi bölmek için Space Bar tuşu

Alis.io Stratejisi

Karakterinizin kütle endeksi ile etkileşime girebilen dikenli daireler vardır. Hücreniz daireden daha büyükse, onu almaya çalışmayın. Aksi halde, hücreniz düzinelerce küçük parçaya bölünecektir. Ama endişelenme; Bu parçalar çok yakında tekrar bir araya gelecek ve eski boyutuna ulaşabileceksin. Eski boyutuna ulaşana kadar diğer oyuncuların saldırısına uğrayabilir ve puanlarını kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Alis.io’daki ana ipucu, hücrenizin küçük olduğu zaman, dikenli bir dairenin yakınında kalmak ve beklemek iyi bir taktik olabilir. Daha büyük bir düşman bu çember içine girer ve patlarsa, hücresinin parçalarını emebilirsin. Bölmeden sonra düşmanı emebileceğinden emin değilseniz, hücrenizi bölerek düşmana hareket etmeyin.

alis.io