Agma.io

  • agma.io

AGMA.IO OYNA

Agma.i0 Hakkında

Agma.io popüler Agar.io serisinin bir oyunudur. Bu oyun benzersizdir, çünkü oyun sırasında birbirinizi yememek veya diğerlerini avlamak için ittifaklar kurabilirsiniz. Oyunun tasarımı orijinal oyuna benzer ve bu tarzın hayranları bundan hoşlanacak. Kayıtlı kullanıcılar para biriktirebilir, diğer oyuncularla savaşmak için ekstralar ve özel yetenekler satın alabilirler.

Agma.io Nasıl Oynanır?

Ana amaç sunucudaki en büyük hücre olmaktır. Bunu yapmak için, haritadaki renkli noktalarını yiyin ve daha küçük oyuncuları emerek büyümeye devam edin. Farklı yerlerde görünen yeşil dikenli daireler, hücrenizi bazı parçalara bölebilir, bu yüzden onlardan kaçmayı deneyin.

  • Hücreyi taşımak için fareyi kullanın
  • Kütle tükürmek için, W kullanın
  • Hücreyi parçalara bölmek için Space Bar kullanın

Agma.io Stratejisi

Agma.io, orijinal hücre yeme oyunundan ilham alan zorlu ve heyecan verici bir .io oyunudur. Çeşitli eğlenceli ciltlerle kişiselleştirebileceğiniz tek bir hücreyi kontrol edersiniz ve amacınız çoğalmak, büyüyerek büyümek ve düşmanlarınızı yenmektir. Hücrenizin hareketi yavaştır ancak zemine serpilmiş renkli taşlar toplayarak hızla büyüyebilirsiniz.

Değerli taşları daha hızlı toplamak için tek hücrenizi daha küçük birimlere bölebilirsiniz, ancak bu sizin düşmanlarınız için kolay bir hedef haline getirebilir. Bu .io oyunu, hücreniz için farklı derileri ve geliştirmeleri satın alabileceğiniz bir oyun mağazasına ve bonus sistemine sahiptir. Oyun sırasında topladığınız para birimini kullanarak öğeleri satın alabilirsiniz. Ayrıca, bu oyunda bir partiye katılmanıza ve arenayı ele geçirmek için arkadaşlarınızla birlikte çalışmanıza izin verir.

agma.io